იყიდება ქ.ქუთაისის ცენტრში,ხალხმრავალ ადგილას,ახალაშენებული შენობის 3-4-5-6 სართულები,შესასვლელით პირველი სართულიდან ფასადის მხრიდან,საოფისე ფართი 1022. ,მწვანე კარკასულ მდგომარეობაში.ასევე გამოდგება სასტუმროდ,სამედიცინო ცენტრად,ბიზმეს-ცენტრად,საგანმანათლებო დაწესებულებად.აქვს 18 ოთახი,18დან 23 კვ.მ-მდე ,ასევე დამხმარე ოთახები,ლიფტი ფუნქციონირებს(თურქეთი.800 კგ-ზე,მიტსუბისის ძრავით,ხარისხიანი),მე-6-ე სართული შეიძლება მოეწყოს კაფე ღია ტერასით,დახურული ფართი 180 კვ.მ და ღია ფართი 100 კვ.მ.,ასევე არის ავარიული გასასვლელი ყველა სართულიდან.შენობა არის ორ ,ცალცალკე საკადასტრო კოდზე,კომუნიკაციები მოყვანილია.1 და2 სართული არ იყიდება,ამჟამათ ფუნქციონირებს ბანკი.აშენების დროს გამოყენებულია მაღალი ხარისხის მასალები(დეტალები პირადად).შენობა აგებულია 41 დადგენილების ყველა მოთხოვნის გათვალისწინებით.ვარ მეპატრონე