🌿 იყიდება უნივერსალური მიწის ნაკვეთი ორი სახლით – ორხევი, თიანეთი გასაყიდად გამოტანილია 5626 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი 📍 სოფელი ორხევი, თიანეთის მუნიციპალიტეტი, გომბორის ქედის კალთაზე, ზღვის დონიდან 1020 მ, თბილისიდან დაახლოებით 1 საათის გზაზე. 💠 მთავარი ღირებულება – მიწა: ▪ დიდი, უნივერსალური მიწის ნაკვეთი – იდეალური აგარაკისთვის, კოტეჯების კომპლექსისთვის ან დასასვენებელი/tურისტული სივრცისთვის ▪ ეზო მოშენებულია ხეხილით, არის ასწლოვანი კაკალი და სხვადასხვა ჯიშის ხეები ▪ ულამაზესი ხედები, სიონის ტბამდე – დაახლოებით 3 კმ, ახლოს არის მდინარე იორი 🏡 ბონუსად – ორი სახლი მიწის ნაკვეთზე: ▪ ერთსართულიანი საცხოვრებელი სახლი – 83.5 მ², მისაღები-სამზარეულო + 2 საძინებელი ▪ ორსართულიანი კარკასული სახლი – 76.7 მ², 1 სართული – მისაღები ბუხრით და სამზარეულო 2 სართული – 2 საძინებელი ⚙ ინფრასტრუქტურა: ▪ შეყვანილია დენი და წყალი ▪ ტერიტორია სარგებლობს მაღალმთიანი რეგიონის სტატუსით (დაბალი კომუნალური) ▪ დაწყებულია გაზიფიცირება ▪ მიწა შემოღობილია რკინა-ბეტონის ღობით ▪ სახლამდე თითქმის ბოლომდე მიდის ასფალტირებული გზა, მხოლოდ ~300 მ არის გრუნტი დამატებითი ინფორმაცია